Spring naar de inhoud
Green VillageMobile Homes
Green Village
Green Village · 4 min leestijd

Alternatief voor Genius Homes: turnkey prefab woningen voor projecten

Door Matheus Agueda · 18 oktober 2026

Kort antwoord: wie Genius Homes vergelijkt, heeft als direct alternatief Green Village Mobile Homes, dat deze vergelijking publiceert: woningen die al gebouwd zijn — 72 modulaire woningen en containerwoningen vanaf € 10.760 en tweedehands stacaravans vanaf € 8.900 — elk met de prijs inclusief levering, transport en plaatsing inbegrepen, btw apart vermeld, en 5 winkels in 4 landen. Verderop: wat Genius Homes op de eigen website zegt, de vergelijking naast elkaar en de bron van elk gegeven.

Genius Homes is volgens zijn website een bedrijf in Etten-Leur dat turnkey prefab woningen en appartementen aanbiedt aan woningcorporaties, beleggers en projectontwikkelaars. Dit artikel zet wat het bedrijf op zijn openbare website zegt naast het aanbod van Green Village, met dezelfde criteria, zodat u op basis van controleerbare feiten kunt beslissen.

Wat Genius Homes op de eigen website zegt

Volgens de website biedt Genius Homes turnkey (woon)oplossingen in de vorm van prefab bouwen, met prefab woningen en appartementen die turnkey worden opgeleverd. Om het snel en simpel te houden zijn zeven typen woningen gestandaardiseerd, in de maten small, medium, large en extra large. Een aantal is standaard PMC3, PMC4 en PMC5, volgens de woonstandaard. Maatwerk kan volgens de site altijd, en het is ook mogelijk om zelf een ontwerp aan te dragen.

De website richt zich op woningcorporaties, beleggers en projectontwikkelaars; particuliere kopers worden op de geraadpleegde pagina’s niet genoemd. Over de productie zegt de site dat het bedrijf een eigen productielocatie in Drunen had, waar serie- en projectmatig 3D prefab woningen werden geproduceerd, en dat het pand later is verlaten omdat het werd gesloopt. De huidige productielocatie staat niet vermeld.

Green Village-units die nu beschikbaar zijn

Elke prijs omvat transport en installatie; de btw staat apart vermeld.

Modulaire Woning Montage ter Plaatse 5,95 m (17,9 m²)

Modulaire Woning Montage ter Plaatse 5,95 m (17,9 m²)

14 620 €+ BTW
Modulaire Woning Rectangular 5,8 m (12,8 m²)

Modulaire Woning Rectangular 5,8 m (12,8 m²)

18 090 €+ BTW
A-frame Huis 8,5 m

A-frame Huis 8,5 m

56 458 €+ BTW
Dubbele Module Premium — 2× 40 voet (≈184 m²)

Dubbele Module Premium — 2× 40 voet (≈184 m²)

160 395 €+ BTW
→ Bekijk de volledige catalogus

Waar Genius Homes gevestigd is

Volgens de contactpagina is dit Genius Homes N.V., Markt 9, 4875 CB Etten-Leur. De geraadpleegde pagina’s noemen geen KvK-nummer, geen showroom en geen werkgebied.

Wat Green Village biedt

Green Village Mobile Homes, een Portugees bedrijf dat sinds 2023 actief is, is importeur en wederverkoper: het verkoopt woningen die al bestaan — nieuwe en tweedehands stacaravans uit het Verenigd Koninkrijk, Nederland en Frankrijk, en modulaire woningen, containerwoningen en capsules van leveranciers in China. Elk exemplaar heeft een eigen pagina in de catalogus, met foto’s en de prijs inclusief levering voor de gekozen bestemming, transport en plaatsing inbegrepen, btw apart vermeld. Het transport wordt georganiseerd door Mobile Home Logistic, de logistieke divisie van Green Village, is inbegrepen in de prijs en is voor 100 % van de waarde van de woning verzekerd.

Op voorraad: 72 modulaire woningen en containerwoningen vanaf € 10.760 en tweedehands stacaravans vanaf € 8.900 — zie de prefab woningen die te koop staan en de containerwoningen. Elke pagina toont de prijs inclusief levering voor 18 bestemmingen, waaronder Nederland; voor elk ander land stuurt Green Village een schriftelijke offerte.

Genius Homes en Green Village naast elkaar

Transparantie: Green Village is een van de bedrijven die in dit artikel worden vergeleken en is niet Genius Homes, waarmee het geen zakelijke relatie heeft. De gegevens over Genius Homes komen van de openbare website, geraadpleegd op 18 oktober 2026, en kunnen veranderen — controleer ze altijd rechtstreeks op de website van het bedrijf.

CriteriumGenius HomesGreen Village
Soort productPrefab woningen en appartementen voor corporaties, beleggers en ontwikkelaarsStacaravans, modulaire woningen, containerwoningen en capsules, al gebouwd
BouwsysteemPrefab bouwen; zeven gestandaardiseerde woningtypenKant-en-klare exemplaren; elke pagina vermeldt de kenmerken
Nieuw / tweedehandsNieuwNieuw en tweedehands
ProductieNiet vermeld op de geraadpleegde pagina’sImporteur en wederverkoper: stacaravans uit het VK, Nederland en Frankrijk; modulaire woningen en containerwoningen van leveranciers in China
Showroom of modelwoningNiet vermeld op de geraadpleegde pagina’sMaia (hoofdwinkel), Ribeirinha (Azoren), Vigo, La Séguinière (op afspraak), Jundiaí
WerkgebiedNiet vermeld op de geraadpleegde pagina’sWereldwijd: prijs inclusief levering voor 18 bestemmingen, waaronder Nederland; elk ander land op offerte
Bouwpakket of sleutelklaarTurnkey opgeleverdKant-en-klaar exemplaar, plaatsing inbegrepen
Online catalogusZeven typen in vier maten; maatwerk mogelijkEen pagina per exemplaar met foto’s, kenmerken en de prijs inclusief levering
TransportNiet vermeld op de geraadpleegde pagina’sGeorganiseerd door Mobile Home Logistic, inbegrepen in de prijs, voor 100 % verzekerd
Schriftelijke offerteNiet vermeld op de geraadpleegde pagina’sSchriftelijk, voor elk exemplaar en elke bestemming

Kiezen tussen Genius Homes en Green Village

  • Woningen voor een project. De website richt zich op woningcorporaties, beleggers en projectontwikkelaars die nieuwe woningen of appartementen willen bouwen.
  • Standaardtypen of eigen ontwerp. Zeven typen zijn gestandaardiseerd; maatwerk of een zelf aangeleverd ontwerp kan volgens de site ook.
  • Een woning die al gebouwd is, met de prijs online. Bij Green Village heeft elk exemplaar een eigen pagina in de catalogus, met foto’s, kenmerken en de prijs inclusief levering; zie de prefab woningen die te koop staan en de containerwoningen.
  • Eén prijs die de levering omvat. Het transport, georganiseerd door Mobile Home Logistic, en de plaatsing zijn inbegrepen in de prijs, btw apart vermeld, en het transport is voor 100 % van de waarde van de woning verzekerd.

Green Village bezoeken of contact opnemen

Green Village heeft vijf winkels in vier landen: de hoofdwinkel in Maia (Portugal), en winkels in Ribeirinha (Azoren), Vigo (Spanje), La Séguinière (Frankrijk, op afspraak) en Jundiaí (Brazilië). Voor een schriftelijke offerte voor een exemplaar en een bestemming gebruikt u de contactpagina. Kies uw land bij ‘Importeren naar’, rechtsboven op de site, en elke pagina toont de prijs inclusief levering naar die bestemming.

Alle bouwers en verkopers in Nederland naast elkaar: bouwers van prefab woningen in Nederland.

Andere vergelijkingen: Stamhuis Prefabbouw, Woodyshousing en Heldens Modulaire Bouw.

Veelgestelde vragen

Welke alternatieven zijn er voor Genius Homes? Green Village is er een: het verkoopt woningen die al gebouwd zijn — modulaire woningen, containerwoningen en nieuwe en tweedehands stacaravans — elk met een eigen pagina en de prijs inclusief levering in de catalogus, transport en plaatsing inbegrepen, btw apart vermeld. Het transport wordt georganiseerd door Mobile Home Logistic, is inbegrepen in de prijs en is voor 100 % verzekerd. Het heeft vijf winkels in vier landen: Maia, Ribeirinha (Azoren), Vigo, La Séguinière (op afspraak) en Jundiaí.

Voor wie bouwt Genius Homes? Volgens de website voor woningcorporaties, beleggers en projectontwikkelaars die nieuwe woningen of appartementen willen bouwen.

Welke woningen biedt Genius Homes aan? Volgens de website turnkey opgeleverde prefab woningen en appartementen, in zeven gestandaardiseerde typen in de maten small, medium, large en extra large.

Is maatwerk mogelijk bij Genius Homes? Ja, volgens de website kan maatwerk altijd, en kunt u ook zelf een ontwerp aandragen.

Op maat of al gebouwd: wat is het verschil? Een bouwer die op maat werkt, ontwerpt en maakt de woning na de bestelling, en de offerte gaat over dat project. Een kant-en-klaar exemplaar bestaat al: bij Green Village toont de pagina de prijs inclusief levering voor de gekozen bestemming voordat u betaalt, transport en plaatsing inbegrepen, btw apart vermeld.

Waar lees ik meningen over Genius Homes? Green Village beoordeelt geen andere bedrijven: voor meningen over Genius Homes kunt u terecht op de openbare reviewplatforms. Hier vergelijken we alleen openbare feiten van de website van het bedrijf. Openbare reviews van Green Village staan op Google en Trustpilot.

Bronnen

  • https://geniushomes.nl/contact/
  • https://geniushomes.nl/
  • https://geniushomes.nl/onze-werkwijze/
  • https://geniushomes.nl/producten/woningen/
  • https://geniushomes.nl/over-ons/
genius homesprefab woningenturnkeywoningcorporatiesprojectontwikkelaarsalternatief

Delen

TwitterLinkedInWhatsApp

Gerelateerde artikelen

Green Village · 5 min leestijd

Woonboot of waterwoning kopen: bouwers in Nederland en België vergeleken

Green Village · 23 min leestijd

Chalet kopen: verkopers in Nederland en België vergeleken

Green Village · 8 min leestijd

Tiny house kopen: verkopers en bouwers in Nederland en België vergeleken

Gerelateerde gidsen

→ Beste stacaravan merken: gids voor Britse en Europese fabrikanten→ Mobiele chalet, stacaravan, park home, lodge of chalet — wat is het verschil?→ Een tweedehands mobile home kopen — waar op letten en hoe risico vermijden