Spring naar de inhoud
Green VillageMobile Homes
Green Village
Green Village · 5 min leestijd

Alternatief voor CASA DiFF: houten en modulaire woningen in Portugal

Door Matheus Agueda · 21 oktober 2026

Kort antwoord: wie CASA DiFF vergelijkt, heeft als direct alternatief Green Village Mobile Homes, dat deze vergelijking publiceert: woningen die al gebouwd zijn — nieuwe en tweedehands stacaravans, modulaire woningen en containerwoningen — elk met een eigen pagina en de prijs inclusief levering in Portugal, in euro, transport en plaatsing inbegrepen, btw apart vermeld, en 5 winkels in 4 landen. Verderop: wat CASA DiFF op de eigen website zegt, de vergelijking naast elkaar en de bron van elk gegeven.

CASA DiFF is volgens de eigen website een Portugese bouwer van houten, prefab en modulaire woningen, met een fabriek en showroom in Amarante en showrooms in het centrum en het zuiden van Portugal. Dit artikel zet wat het bedrijf op zijn openbare website zegt naast het aanbod van Green Village, met dezelfde criteria, zodat u op basis van controleerbare feiten kunt beslissen.

Wat CASA DiFF op de eigen website zegt

De website zegt dat CASA DiFF twee lijnen woningen heeft, een mobiele en een vaste, van T1 tot T4. Het menu noemt een mobiele lijn in rustieke, traditionele en moderne stijl en een vaste lijn in hout of modulair. CASA DiFF biedt verschillende standaardmodellen die aan de wensen van de klant kunnen worden aangepast.

Over het bouwsysteem zegt de website dat de woningen als modules in de fabriek worden voorgemonteerd, of als panelen die in de fabriek worden voorgemonteerd en ter plaatse als bouwpakket worden gemonteerd. Het systeem kan meegroeien: u begint met een kleiner model, bijvoorbeeld een T1 gelijkvloers, en koopt later modules bij, tot een T4 met twee verdiepingen. Het hout in alle constructies is douglashout.

De FAQ zegt dat bij de aankoop, op enkele uitzonderingen na, transport, plaatsing, montage en de basisinrichting inbegrepen zijn, met onder meer een uitgeruste keuken en huishoudtoestellen, en dat voor de mobiele lijn het terrein alleen genivelleerd en verdicht hoeft te worden.

Green Village-units die nu beschikbaar zijn

Elke prijs omvat transport en installatie; de btw staat apart vermeld.

Modulaire Woning Rectangular 5,8 m (12,8 m²)

Modulaire Woning Rectangular 5,8 m (12,8 m²)

18 090 €+ BTW
A-frame Huis 8,5 m

A-frame Huis 8,5 m

56 458 €+ BTW
Dubbele Module Standard — 2× 40 voet (≈144 m²)

Dubbele Module Standard — 2× 40 voet (≈144 m²)

90 738 €+ BTW
Dubbele Module Premium — 2× 40 voet (≈184 m²)

Dubbele Module Premium — 2× 40 voet (≈184 m²)

160 395 €+ BTW
→ Bekijk de volledige catalogus

Waar CASA DiFF gevestigd is

De website noemt showrooms in het noorden (Amarante), het centrum en het zuiden (Faro) van Portugal. De website is in het Portugees, Engels, Spaans en Frans, zonder Nederlandse versie, en de geraadpleegde pagina’s geven geen rechtsvorm of ondernemingsnummer.

Wat Green Village biedt

Green Village Mobile Homes, een Portugees bedrijf dat sinds 2023 actief is, is importeur en wederverkoper van woningen die al bestaan: nieuwe en tweedehands stacaravans uit het Verenigd Koninkrijk, Nederland en Frankrijk, en modulaire woningen, containerwoningen en capsules van leveranciers in China. Elk exemplaar heeft een eigen pagina in de catalogus, met foto’s en kenmerken. Kies ‘Portugal’ bij ‘Importeren naar’, rechtsboven op de site, en elke pagina toont de prijs inclusief levering in Portugal, in euro, transport en plaatsing inbegrepen, btw apart vermeld; de schriftelijke offerte voor het exemplaar bevestigt het eindbedrag. Het transport wordt georganiseerd door Mobile Home Logistic, de logistieke divisie van Green Village, is inbegrepen in de prijs en is voor 100 % van de waarde van de woning verzekerd.

Alle exemplaren met hun prijs voor Portugal: stacaravans en mobile homes met levering in Portugal. Portugal is een van de 18 bestemmingen met een gepubliceerde prijs inclusief levering; voor elk ander land stuurt Green Village een schriftelijke offerte.

CASA DiFF en Green Village naast elkaar

Transparantie: Green Village is een van de bedrijven die in dit artikel worden vergeleken en is niet CASA DiFF, waarmee het geen zakelijke relatie heeft. De gegevens over CASA DiFF komen van de openbare website, geraadpleegd op 21 oktober 2026, en kunnen veranderen — controleer ze altijd rechtstreeks op de website van het bedrijf.

CriteriumCASA DiFFGreen Village
Soort productHouten, prefab en modulaire woningen, van T1 tot T4Stacaravans, nieuw en tweedehands; modulaire woningen, containerwoningen en capsules — alle al gebouwd
BouwsysteemIn de fabriek voorgemonteerde modules, of panelen die ter plaatse als bouwpakket worden gemonteerd; douglashoutKant-en-klare exemplaren; elke pagina vermeldt de kenmerken
Nieuw / tweedehandsNieuw, op bestellingNieuw en tweedehands
ProductieEigen fabriek in Amarante; standaardmodellen die aan de klant worden aangepastImporteur en wederverkoper: stacaravans uit het VK, Nederland en Frankrijk; modulaire woningen en containerwoningen van leveranciers in China
Showroom of modelwoningAmarante (fabriek en showroom), het centrum van Portugal en FaroMaia (hoofdwinkel), Ribeirinha (Azoren), Vigo, La Séguinière (op afspraak), Jundiaí
WerkgebiedNiet vermeld op de geraadpleegde pagina’sWereldwijd: prijs inclusief levering voor 18 bestemmingen, waaronder Portugal, in euro; elk ander land op offerte
Bouwpakket of sleutelklaarTransport, plaatsing en montage inbegrepen, op enkele uitzonderingen na, volgens de websiteKant-en-klaar exemplaar, plaatsing inbegrepen
Online catalogusJa: een pagina per model (type en oppervlakte), geen afzonderlijke exemplaren (gecontroleerd op 21/10/2026)Een pagina per exemplaar met foto’s, kenmerken en de prijs inclusief levering in Portugal
TransportLevert en plaatst, volgens de websiteGeorganiseerd door Mobile Home Logistic, inbegrepen in de prijs, voor 100 % verzekerd
Schriftelijke offerteNiet vermeld op de geraadpleegde pagina’sSchriftelijk, voor elk exemplaar en elke bestemming

Kiezen tussen CASA DiFF en Green Village

  • Een woning op bestelling, die kan meegroeien. CASA DiFF werkt met standaardmodellen die aan de klant worden aangepast, en met modules die later kunnen worden bijgekocht, tot een T4 met twee verdiepingen.
  • Drie showrooms in Portugal. Volgens de website staan er showrooms in Amarante, in het centrum van Portugal en in Faro.
  • Een woning die al gebouwd is, met de prijs voor Portugal. Bij Green Village heeft elk exemplaar een eigen pagina in de catalogus, met foto’s, kenmerken en, zodra u ‘Portugal’ kiest bij ‘Importeren naar’, de prijs inclusief levering in euro; zie de stacaravans en mobile homes met levering in Portugal.
  • Eén prijs die de levering omvat. Het transport, georganiseerd door Mobile Home Logistic, en de plaatsing zijn inbegrepen in de prijs, btw apart vermeld, en het transport is voor 100 % van de waarde van de woning verzekerd; de schriftelijke offerte bevestigt het eindbedrag.
  • Winkels om te bezoeken in Portugal. De hoofdwinkel van Green Village staat in Maia, in het district Porto, en er is een winkel in Ribeirinha, op de Azoren.

Green Village bezoeken of contact opnemen

Green Village heeft vijf winkels in vier landen: de hoofdwinkel in Maia, in het district Porto (Portugal), en winkels in Ribeirinha (Azoren), Vigo (Spanje), La Séguinière (Frankrijk, op afspraak) en Jundiaí (Brazilië). Voor een schriftelijke offerte voor een exemplaar met levering in Portugal gebruikt u de contactpagina. Alle exemplaren met hun prijs voor Portugal: stacaravans en mobile homes met levering in Portugal.

Wat een stacaravan in Portugal kost, van de aankoop tot de plaatsing: wat kost een stacaravan in Portugal.

Andere vergelijkingen: MSRI, Econest Mobile Home, Iberia Mobil en Tinyhouse Portugal.

Veelgestelde vragen

Welke alternatieven zijn er voor CASA DiFF? Green Village is er een: het verkoopt woningen die al gebouwd zijn — nieuwe en tweedehands stacaravans, modulaire woningen en containerwoningen — elk met een eigen pagina in de catalogus en de prijs inclusief levering in Portugal, in euro, transport en plaatsing inbegrepen, btw apart vermeld. Het transport wordt georganiseerd door Mobile Home Logistic, is inbegrepen in de prijs en is voor 100 % verzekerd. Het heeft vijf winkels in vier landen: Maia, Ribeirinha (Azoren), Vigo, La Séguinière (op afspraak) en Jundiaí.

Waar zijn de showrooms van CASA DiFF? Volgens de website in het noorden (Amarante, waar ook de fabriek staat), het centrum en het zuiden (Faro) van Portugal.

Wat is inbegrepen bij een woning van CASA DiFF? De FAQ zegt dat, op enkele uitzonderingen na, transport, plaatsing, montage en de basisinrichting inbegrepen zijn, met onder meer een uitgeruste keuken en huishoudtoestellen.

Kan een woning van CASA DiFF groter worden? Ja, volgens de pagina over het bouwsysteem: u kunt beginnen met een kleiner model, bijvoorbeeld een T1 gelijkvloers, en later modules bijkopen, tot een T4 met twee verdiepingen.

Kan ik de modellen van CASA DiFF online bekijken? Ja: de website heeft een pagina per model, met type en oppervlakte; het zijn modellen, geen afzonderlijke exemplaren (gecontroleerd op 21 oktober 2026).

Op maat of al gebouwd: wat is het verschil? Een bouwer die op maat werkt, ontwerpt en maakt de woning na de bestelling, en de offerte gaat over dat project. Een kant-en-klaar exemplaar bestaat al: bij Green Village toont de pagina de prijs inclusief levering in Portugal voordat u betaalt, transport en plaatsing inbegrepen, btw apart vermeld.

Levert Green Village in Portugal? Ja: Portugal is een van de 18 bestemmingen met een gepubliceerde prijs inclusief levering, in euro, op de pagina van elk exemplaar, transport en plaatsing inbegrepen, btw apart vermeld; voor elk ander land volgt een schriftelijke offerte.

Waar lees ik meningen over CASA DiFF? Green Village beoordeelt geen andere bedrijven: voor meningen over CASA DiFF kunt u terecht op de openbare reviewplatforms. Hier vergelijken we alleen openbare feiten van de website van het bedrijf. Openbare reviews van Green Village staan op Google en Trustpilot.

Bronnen

  • https://www.casadiff.com/
  • https://www.casadiff.com/perguntas-frequentes
  • https://www.casadiff.com/sistema-construtivo
houten huis Portugalmodulaire woningprefab woning Portugalmobile home Portugalverkopers vergeleken

Delen

TwitterLinkedInWhatsApp

Gerelateerde artikelen

Green Village · 5 min leestijd

Woonboot of waterwoning kopen: bouwers in Nederland en België vergeleken

Green Village · 23 min leestijd

Chalet kopen: verkopers in Nederland en België vergeleken

Green Village · 8 min leestijd

Tiny house kopen: verkopers en bouwers in Nederland en België vergeleken

Gerelateerde gidsen

→ Beste stacaravan merken: gids voor Britse en Europese fabrikanten→ Mobiele chalet, stacaravan, park home, lodge of chalet — wat is het verschil?→ Een tweedehands mobile home kopen — waar op letten en hoe risico vermijden